Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Miriam Kudrnová

Klub:

KAFARA

Datum:

15. 11. 2021 | 19:00

Teaser:

Amatérská písničkářka Miriam Kudrnová ve svých textech a melodiích nejčastěji zachycuje prchavé okamžiky rodící se v něžné ženské duši s vnímavým srdcem. Poprvé veřejně vystoupila v rámci streamovaného Adventního koncertu VKH Brno v roce 2020.

Text doplnění:

Nyní ji čeká první samostatný písničkářský večer, na kterém nás prostřednictvím autorských textů za doprovodu kytary provede hlubinami emocí. Budeme svědky okamžiků radostné naděje, toužebného hledání lásky, palčivé nejistoty i pokojného spočinutí v Boží náruči. 

 

Fotografka Helena Farkasová o Miriam Kudrnové napsala: „Je to velmi inspirující a výjimečná bytost. Svým talentem a lásce k hudbě nás všechny obohacuje ve svých vlastních písních, ve kterých umí nádherně vyjádřit lásku k Bohu i naše mezilidské vztahy.“

 

Samotná Miriam Kudrnová o své tvorbě říká: „Zpívám, protože hlas je to nejdražší, co mám. To jsem poznala, když jsem kvůli špatné technice a nárazovému přetížení hlasivek nesměla téměř dva roky vůbec zpívat. Písně jsou pro mě způsobem jak ventilovat množství podnětů, myšlenek a tužeb, které se ukrývá v mém nitru. Zpěv je pro mě také nejpřirozenějším způsobem modlitby. Pomocí písniček tak rozmlouvám nejen se svými posluchači, ale i s Bohem. A vlastně tak trochu i sama se sebou. Vždy je pro mě nesmírnou radostí a odměnou, když ke mně přicházejí lidé s úžasem ve tváři a říkají: Miri, ta písnička úplně sedí na to, co teď prožívám, děkuji.“

 

Miriam Kudrnová aktuálně připravuje první a zatím jediný samostatný koncert. Jejím tajným přáním je vydat své písničky na CD. Svou uměleckou činnost prezentuje zejména na facebookové stránce Miriam K. https://www.facebook.com/MiriamK.CZ a na stejnojmenném YouTube kanále https://www.youtube.com/channel/UCSXjk9utdMxcS_WWSBKt65w/featured.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

folk