Financováno z Fondů EHP 2014-2021

MaFest

Klub:

PONAVA

Datum:

20. 10. 2021 | 20:00

Teaser:

EDIT: ze zdravotních důvodů dnes bohužel nemůže zahrát duo Ranjevš & Óbazs 🙁
Přesto věříme, že si dnešní koncert užijeme jak se patří…

Vydavatelství Ma Records chystá dvoudílný podzimní festival v rámci kterého se 18. října v Praze a 20. října v Brně představí soubory, jejichž členové jsou součástí Ma komunity.

Ma Records vzniklo v době, kdy nebylo jednoduché setkávat se a sdílet hudbu prostřednictvím živých vystoupení. Cítíme potřebu prezentovat vydavatelství jinak než virtuálně – Ma Fest je pro nás první takovou příležitostí.

Text doplnění:

Ranjevš & Óbazs 

Obrácená příjmení bubeníka Jakuba Švejnara a kytaristy Štefana Szabó. Tato dvojice vzešla z tria KIN. Švejnar je hračička, Szabó zase nekompromisní hledač; navzájem se inspirují, jejich improvizace jsou nepředvídatelné, tu vás smete noise, onde seversky rozjímavá ambientní zvukomalba, rocková intenzita, klokotavé blues. Výživná krmě!
 

Štefan Szabó – kytara

Jakub Švejnar – bicí

E Converso

V kapele E Converso, jež vznikla v roce 2011, spojili síly čtyři talentovaní hudebníci nastupující generace. Saxofonista Michal Wróblewski formaci charakterizuje jako žánrově otevřenou a nevázaně improvizující.
E Converso pracuje s náladou, náhodou a emocemi tak, že její formálně plastické kompozice mohou zaznít a také zaznívají každý večer úplně jinak. Svou dynamickou a energickou hudbou s originálním pojetím a s lehkou dávkou humoru bojuje kapela proti hudebním konvencím.

Michal Wróblewski – altsaxofon
Vladimír Micenko – baskytara
Jan Pisklák – kytara
Jan Chalupa – bicí

 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

dobrovolné Kč

Předprodej:

Žánr:

elektronika, jazz, rock

Fotogalerie