Financováno z Fondů EHP 2014-2021

YAMATO

Klub:

Sono Music Club

Datum:

19. 11. 2022 | 20:00

Teaser:

YAMATO – legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se po dvou letech vrací zpět do České republiky s novou show „Passion“

Text doplnění:

YAMATO – „PASSION“
YAMATO – legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků se po dvou letech vrací zpět do České republiky s novou show „Passion“
Oblíbení bubeníci YAMATO přijedou představit svou novou show „Passion“ do 11 měst České republiky. Jejich jedinečné vystoupení budete moci vidět postupně v Plzni, Pardubicích, Liberci, Praze, Českých Budějovicích, Hodoníně, Jihlavě, Olomouci, Brně, Zlíně a turné zakončí v Ostravě!
YAMATO v roce 2018 oslavilo 25 výročí své existence. V rámci oslav tohoto výročí skupina absolvovala téměř 3 500 vystoupení v 54 zemích pro téměř 8 milionů diváků.
Od svého založení, v roce 1993, se YAMATO drží motta:
„ Jeďme tam, kde nás zvou! Dejme světu energii!“.

Nové koncepční představení – „Passion“ – oslavuje vášeň jako hybatele všeho. Program si dává za cíl způsobit výbuch obrovské vášně. K dosažení naprosto dokonalé show je nutná nejen pevná vůle a fyzická síla, ale především VÁŠEŇ, která pohání vše vpřed. VÁŠEŇ byla vždy skryta v pozadí všech předchozích programů skupiny: duše, tělo a rytmus srdce.
Jak říká zakladatel souboru Masa Ogawa: „Vášeň inspiruje všechny! Nic neříkejte – jenom udržujte plamen naší vášně! „
Během dvouhodinové show budou diváci naprosto uchváceni a překvapeni množstvím energie, kterou jim členové souboru z pódia předají!
PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN V PÁTEK 21.ÚNORA V 11 HODIN!
Vstupenky zakoupíte v prodejních sítích TicketPortal, Ticketstream, Ticketmasters a lokálních předprodejích.
Více info k vystoupení se dozvíte na www.pragokoncert.com

Typ eventu:

jiné akce

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr: