Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Toad Planet | Midnight Swimmers

Klub:

Alterna

Datum:

03. 03. 2023 | 20:00

Teaser:

Nezaškatulkovatelné ostravsko-brněnsko-olomoucké hudební uskupení Toad Planet zformované servíruje nálože narativní hudby, projekcí, improvizací, roztékání a poletování. Midnight Swimmers kombinují indie-rockové groovy inspirované kapelami jako Foals, Tame Impala, Boy Azooga a Palace, s tvrdším zvukem alternativních umělců jako Radiohead či Interpol. 

Text doplnění:

TOAD PLANET

Nezaškatulkovatelné ostravsko-brněnsko-olomoucké hudební uskupení zformované kolem Divadelní fakulty brněnské JAMU. Nálože narativní hudby, projekcí, improvizací, roztékání a poletování. Olízni žábu a proleť se s námi. It’s pretty self explanatory…

MIDNIGHT SWIMMERS

Skupina založená před pandemií v Londýně a momentálně dávající se znovu dohromady v Olomouci/Brně kombinuje indie-rockové groovy inspirované kapelami jako Foals, Tame Impala, Boy Azooga a Palace, s tvrdším zvukem alternativních umělců jako Radiohead či Interpol. Dalším zdrojem inspirace je do jisté míry i šedesátková psychedelic blues-rock éra v čele s The Doors a dalšími. Midnight Swimmers však dokážou odkrýt i svou něžnou stránku skrze své minimalistické, zasněné a melancholické kompozice. 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

funk, indie rock