Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Snackthief | Levantadores

Klub:

Alterna

Datum:

19. 01. 2023 | 20:00

Teaser:

Retrospektivní špinavý indie rock s občas vystrčenými růžky odsekávaného hardcore. Snackthief odkazují hlavně na kapely takzvané midwest emo scény devadesátých let jako byly Cap’n Jazz, The Promise Ring, The Get Up Kids nebo Cursive. Levantadores je relativně nová brněnská kapela poskládaná ze členů Ghost of you, Ette Enaka či Neoromantix. V listopadu jim vyšlo debutové album Don Vajumi’s Total Frogal Aquaboogie, které už i stihli pokřtít. 

Text doplnění:

SNACKTHIEF

Retrospektivní špinavý indie rock s občas vystrčenými růžky odsekávaného hardcore. Snackthief odkazují hlavně na kapely takzvané midwest emo scény devadesátých let jako byly Cap’n Jazz, The Promise Ring, The Get Up Kids nebo Cursive. Pod nánosem zdánlivého bordelu se skrývají křehké, smutné melodie, s náležitým patosem věnované všem outsiderům tak, jako celá jejich nenápadně naléhavá debutová deska. V současnosti připravují své druhé album, které by mělo vyjít na labelu Korobushka Records v roce 2023.

LEVANTADORES

Levantadores je relativně nová brněnská kapela poskládaná ze členů Ghost of you, Ette Enaka či Neoromantix. Živě představují hudební ekvivalent moonwalku s následným pádem ze schodů po zádech do sklepa plného cukrové vaty s pivní příchutí. V listopadu jim vyšlo debutové album Don Vajumi’s Total Frogal Aquaboogie, které už i stihli pokřtít. Do A2 se trojice vrací po necelém roce.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

indie rock, punk