Punk Rock Show

Melodka

20. 10. 2022 | 20:00

Brno – můžete se těšit na podzimní Punk-Rock show na Melodce! Line up čistě z domácích kapel, spousta energie a párty, kterou nám už nikdo nemůže vzít!

Ollie North // Punk Rock //
Parta mladých kluků servíruje devadesátkovej sound, který vás poměrně jednoduše přesune někam do skate parku v Kalifornii do doby, kdy se široký kalhoty nosily proklatě nízko a metronom bylo sprostý slovo. První EP na Vás už čeká na Spotify.

Call From Home // Punk Rock, Pop Punk//
Asi největším tahákem podzimního koncertu bude ofiko premiéra nového projektu kluků vycházející z kapely Step to the Crowd a máme se na co těšit! Uvidíme, jestli stihne vyjít i nějaká nahrávka, ale i kdyby ne, byla přislíbena nějaká klasika od STTC.

Of Lost Things // Punk Rock //
I když se to kvůli dvěma ztraceným rokům nezdá, od vydání prvního singlu OLT už to bude na podzim 4 roky. Pozitivní zpráva je, že se můžete těšit na spoustu nového materiálu, včetně singlu, který by měl vyjít už před podzimním koncertem. Nebo ho tam společně pokřtíme?

Uvidíme. Velký těšení!

punk, rock