N.O.H.A.

Fléda

12. 05. 2022 | 19:00

Kapela N.O.H.A. vrací po několikaleté kreativní pauze na světová pódia s novým vyzrálým albem. I tentokrát na nové nahrávce N.O.H.A. sází na očividnou sympatii pro stylově otevřený mix drum & bass, world music, dubstepu a čerpá z multikulturních kořenů svých čtyř národností.

N.O.H.A. je multinárodnostní a multižánrová kapela, jejíž vznik se datuje k roku 1995. Dva zakládající členové žijící v New Yorku Philip Noha a MC Chevy k sobě postupně přibírali nové členy a začali propojovat dosud nepropojené žánry. Postupem času si kapela získávala stále větší a větší publikum a díky úžasně energickým vystoupením, neúnavné snaze prolamovat zaběhnuté žánrové hranice a přirozenému charismatu členů se stali jednou z nejoblíbenějších tanečních kapel. Aktuálně kapela čítá šest členů a nyní chystá sedmé album, které kapela pokřtí v pražské Lucerně.

world music