Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Lokální kolo University Band Contest 2023

Klub:

Melodka

Datum:

08. 03. 2023 | 21:00

Teaser:

Lokální kolo University Band Contest 2023!

Text doplnění:

Lokální kolo University Band Contest 2023!

Ta pravá výzva pro všechny studentské kapely!  University Band Contest ti dá příležitost se dostat z malého klubu, až na velký festival. Zapoj se tak do tohoto celorepublikového boje , získej titul vítěze  a status nejlepší studentské kapely v ČR

Zapiš svou kapelu na:

https://www.universitybandcontest.cz/registrace/

Registrace končí 31. 1. 2023.

O tom, kdo postoupí do dalšího kola, rozhodnou samotní fanoušci! Nejprve v únoru proběhne hlasování na této události a na našem instagramovém profilu (https://www.instagram.com/studentskymajalesbrno/). To bude mít podobu reakcí  na posty medailonků přihlášených kapel. Tři kapely s největším součtem reakcí z FB události a IG studentskymajalesbrno se následně dostanou do lokálního kola, které se bude konat v klubu Melodka  8. března 2023 od 21h. I tam bude hlasování pevně v rukou veřejnosti. Každý návštěvník dostane při vstupu hlasovací lístek , který bude moct následně vhodit do urny své oblíbené kapely. Vyhrává ten s nejvyšším počtem hlasů!

Vítězná kapela postupuje do semifinálového kola, o kterém budou zveřejněny informace na stránkách University Band Contest  (https://www.universitybandcontest.cz/) po skončení lokálního kola.

 CO MŮŽEŠ VYHRÁT?!
 hraní na Studentském Majálesu v Ostravě, Brně a Zlíně
 marketingové školení od BandMa
 produkty od našich partnerů

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

rock