Financováno z Fondů EHP 2014-2021

ILL! (DE) // LICKSPIT (CZ) // HEVER (CZ)

Klub:

VEGALITÉ

Datum:

Teaser:

Po delší době opět pořádná fastcore a hardcore nálož, tentokráte se budou vymetat pavučiny 9.3.2023 ve čtvrtek ve Vegálu, kde se jako support Němcům na tour připojí dvě, všem v Brně známé, česko-slovenské bandy.

Text doplnění:

ILL! (GER) – fastcore/powerviolence

Z německého Münsteru dorazí do Brna tahle bláznivá fastcore parta pizza maniaků, kteří mají na kontě několik splitek – například s Turtle Rage nebo ANF a jsou silně napojeni na svou lokální skate/hc/punk DIY scénu. Očekávej nálož sypaček a hromadu energie.

https://ill-hc.bandcamp.com

https://www.facebook.com/illFastcore

——————————

LICKSPIT (CZ/SVK) – 00‘ thrashcore

S novým materiálem dojedou část vlakem a část pěšky i tenhle rádoby „studiový projekt“ chlapců složený ze zástupců nespočtu provařených českých hardcore/powerviolence kapel se svým odkazem na thrashcore nultých let, který se jim tak úplně nepodařil udržet jen ve studiu. Jsem zvědav, kdo si z nich jako první při výskoku rozjebe hlavu o strop.

https://lickspit.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=69_j28idEsQ¨

——————————

HEVER (CZ/SVK) – hardcore/punk

Tahle youth-crew parta už v Brně ukázala několikrát, že energii umí rozdávat na počkání – ideálně nějakou kartonovou zbraní a přímo do xichtu. Divoký a dost originální mosh/hardcore/punk a texty ostré a naplivané přímo na plešku!

https://hever.bandcamp.com/album/hever

https://www.youtube.com/watch?v=vy7f6CzruiE

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

HC, metal, punk