ENIESA & KOPA

Music Lab

05. 08. 2022 | 20:00

SK
Slovenský dvojkoncert folkovej víly a pesničkára, multiinštrumentalistu.. .
Sandra Urbančíková je pod menom ENIESA v Čechách známa aj vďaka spolupráci s Frantou Černým (Čechomor) a ich spoločným nu-folkovým albumom Jablko. Toto leto vám predstaví piesne z najnovšieho albumu Arya’s, ale nebudú chýbať ani staršie klasiky, s ktorými vás prevedie nie len folkom.. .
Vzájomne si počas večera zahosťujú s Pavlom Kovaľom (frontman slovenskej reggae kapely Akustika) a jeho sólovým projektom KOPA, ktorý odhaľuje zaujímavými textami dušu autora.
CZ
Slovenský dvoukoncert folkové víly a písničkáře, multiinstrumentalistu.. .
Sandra Urbančíková je pod jménem ENIESA v Čechách známá také díky spolupráci s Frantou Černým (Čechomor) a jejich společným nu-folkovým albem “Jablko”. Toto léto vám představí písně z nejnovějšího alba “Arya´s”, ale nebudou chybět ani starší klasiky, se kterými vás provede nejen folkem.
Vzájemně si během večera zahostují s hudebníkem Pavlem Kovalem (frontman slovenské reggae kapely Akustika) a jeho sólovým projektem KOPA, který odhaluje zajímavými texty duši autora.

SK
Slovenský dvojkoncert folkovej víly a pesničkára, multiinštrumentalistu.. .
CZ
Slovenský dvoukoncert folkové víly a písničkáře, multiinstrumentalistu.. .

alternativa, folk, world music