Do 23. 4. nominujte členy komise, která bude hodnotit vaši činnost

Do 30. 4. je třeba nominovat kandidáty na členy kulturních komisí, které hodnotí naši činnost a projekty. Jedná se o komise pro klubovou činnost a pro hudbu.

Napište sem do diskuse své návrhy a odkazy na informace o navrhovaných komisařích, popř. proč je navrhujete.

Pak vytvořím na toto téma hlasování.

Prosím, nepodceňte tento bod. Tito lidé budou reálně rozhodovat o tom, kdo z nás dostane kolik peněz.

Myslím, že by to měli být lidé, kteří rozumějí produkci, hudebnímu průmyslu, mají nějaký vkus a nejsou to zpolitizovaní křiváci.

Pokud se zvládneme interně shodnout, kdo chceme aby nás hodnotil, máme velkou šanci, že k tomu bude při výběru významně přihlédnuto.

23. 4. ve 24:00 vytvořím z vašich návrhů anketu / hlasování a jakmile doběhne hlasování, nejpozději 30. 4., budu výsledky hlasování publikovat.

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Ponava Cafe s.r.o.
4 let před

Dodavam: nenominujte na klubovou cinnost majitele klubu. Na obor HUDBA, pokud tam nezadate, oproti tomu klidne ano.

Ja osobne jsem se ptal Vladimira Strakose, ktery odmitl s tim, ze jen v nejvyssi nouzi.

Dale jiz byl nominovan Petr Kalina, muzikolog, ukrajinista, kamarad muj a meho psa, ale take komunista a obdivovatel Ivana Mladka. Tak jsem z nominace vlastne trochu rozpacity.

pumelice s.r.o.
4 let před

Navrhuji za BACH pro klubovou činnost podpořit nominaci Pavla Uretšlégra (Vinyla, Beseda u bigbítu), který je v kulturní komisi od roku 2018. Je to člověk, který má nadhled, orientuje se, kluby a živé hraní podporuje dlouhodobě. Jeho CV zde: https://klubyvbrne.cz/f/cv-uretslegr.pdf
M.

Kulturní družstvo Kafara
4 let před

Za Kafaru souhlas s Kabinetem – Pavel Uretšlégr se nám zdá jako vhodná nominace.

LEMON, spol. s r.o.
4 let před

My (Melodka) a Eleven jsme už nominovali Pavla Cupáka, zvukaře a promotéra.

FLEDA Company s.r.o.

Ahoj,
určitě podporujeme Pavla Uretšlégra. Osobně jej neznám, ale vím, že k této práci v minulosti přistupoval maximálně zodpovědně, má obrovský hudební přehled a empatii pro hudební kluby.
Pokud bychom měli navrhnout další, určitě bych byl pro Prokopa Holoubka. Opět obrovský hudební přehled, projeté kluby křížem krážem nejen v ČR, Midilidi a navíc, ano, kdysi jsme byli společníci na Flédě, takže moc dobře ví, jak je zásadní podpora z města, ví s čím se všichni potýkáme a je workholický puntičkář. Nicméně zatím jsem s ním o tom nemluvil.
Líbí se mi také Boris Klepal, který se objevoval v úvahách, by byl také skvělou volbou. Má nadhled, znalosti jako málokdo a v brněnské scéně se pohybuje snad přes 20 let. Jeho nevýhoda je, že není mezi námi členy asi tak známý, zejména u mladších z nás.
A byl bych rád, kdyby za město byla nominovaná Petra Chlupatá, protože zná tuto práci z obou stran a vždycky se s ní perfektně pracovalo když byla na OK MMB.
Ptal jsem se Oldy Brzobohatýho z SMS ticketu, ale bohužel, už by to nedal z časových a osobních důvodů.
Tak to je asi takový výkop za nás. Pokud by nás napadl ještě někdo přelomový, tak bych se ozval, ale myslím že tyto 3 berte za Flédu i podle pořadí, jak jsem je psal. Petru Snad navrhne MMB jestli jsem to dobře pochopil…
Mějte se
Lukáš

FLEDA Company s.r.o.