Kandidáti do představenstva BACH

Ahoj, v pátek bych Vám rád poslal pozvánku na valnou hromadu, která se bude konat 11.1.2023 v 10:00 v Sonu. Pošlu Vám  předem návrh na změnu stanov, kde mimo jiné rozhodneme o změně vedení BACH – z jednoho předsedy na tříčlenné představenstvo. Prosím zájemce o kandidaturu na členství v představenstvu, aby zde vyjádřili vůli kandidovat, ideálně do pátku, abych je mohl uvést do pozvánky na valnou hromadu.

Díky, M.

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
FLEDA Company s.r.o.
1 rok před

Kolegové, kamarádi. Dovolte mi, abych vás touto cestou informoval o mém rozhodnutí ucházet se o vaši přízeň při volbě do představenstva Bachu. Mým kandidátským listem budiž má dvacetiletá praxe (18 let na F). Moje motivace je v podstatě jediná. Za přispění práce vás všech pomoci dostat brňenský clubbing tam kde patří, rád bych přesvědčoval odpovědné osoby ve vedení města o důležitosti naší práce a v neposední řadě bych si přál, aby místní publikum bylo hrdé na nás všechny a společně jsme jej hudebně edukovali. K tomu všemu mohu využít své know-how a sílu značky Fléda v zádech. Mějte se krásně, buďte zdraví, plní sil a elánu v novém roce a když mi nedáte hlas, budu vás mít pořád stejně rád. Lukáš

Jiří Malenovský

Vážení přátelé a spolutvůrci B.A.C.H.(u).,

po zralé úvaze jsem se dnes rozhodl předložit Vám svou kandidaturu do nově vzniklého tříčlenného představenstva naší asociace.

Byť provozuji spíše malý podnik (od l.p. 2009), nicméně s velmi čitelným pozitivním renomé daleko za hranice ČR, výhodou může být, že vím naprosto přesně, kolik co stojí a to jak vydané osobní energie, tak v neposlední řadě i financí. Vše mi totiž osobně prochází pod rukama a díky tomu mám skvělý přehled. Nemám provozní, nemám dramaturgy atp., vše si řeším sám na základě široké sítě spřátelených firem a jednotlivců. To mi ale samozřejmě umožňuje zejména menší formát podniku.

První koncert jsem organizoval téměř na den přesně před čtvrtstoletím a tak mám i poměrně široké dobové srovnání na všech možných frontách a ponětí o vývoji na nezávislé kulturní scéně.

Jsem primárně diplomat, který si nicméně dokáže určit i nepřekročitelné hranice a také neodejít z jednání “s prázdnou”. Velmi rád vyhledávám jiné názory a snažím se konsensus.

Mou motivací k členství v představenstvu je zejména její zprůhlednění, zlepšení interní komunikace a prioritou pak efektivní společná propagace asociace a další posilování našeho dobrého jména.

Pěkné svátky vinšuje Jiřina.

Ponava Cafe s.r.o.
1 rok před

Pro úplnost i zde upozorním, že ve stanovách není navržena změna vedení z předsedy na představenstvo, předseda zůstává a současně s ním se objevuje tříčlenné představenstvo, kde jsou vedle předsedy ještě dva další členové představenstva.

Pokud mělo představenstvo předsedu nahradit, je nutno navrhnout změny stanov jinak.

Last edited 1 rok před by Ponava Cafe s.r.o.