Bližší informace o komisi, která rozhoduje o našich dotacích

Úředníci MMB mě dnes přímo vyzvali, abychom nepodcenili nominaci členů komise, která schvaluje klubovou činnost.

Do 30. 4. se nominují členové VŠECH kulturních komisí. Nás se týká komise pro Klubovou činnost a pro Hudbu.

Všechny komise mají následující strukturu:

• 1 člena dosazuje univerzita (asi FF MU)
  • 1 člena dosazuje OK MMB
  • 1 člena veřejnost prostřednictvím veřejného hlasování, které započne někdy v květnu
  • 2 členy dosazuje RMB na základě návrhů politických stran (zřejmě Pirátů?)

Je otázka, co všechno mohou naše nominace ovlivnit. V případě, že se za ně postavíte vy všichni, tak určitě veřejnost a určitě OK MMB.

Brno kulturní přislíbilo podporu našich nominací, tím by mohly mít ještě větší vliv. Dost možná mohou naše nominace mít vliv i na dosazení dalších členů komise.

Proto ještě jednou vyzývám: Jmenujte prosím (pod předchozím příspěvkem ZDE) co nejvíce osob, které pokládáte za vhodné komisaře a napište k nim vždy odkaz na bližší informace.

Následně budeme o nich hlasovat a výsledek tohoto hlasování budeme publikovat.

Podotknu, že u Hudby můžeme nominovat i někoho ze svého středu.