Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Zuzana Homolová a Miloš Železňák, Martina Trchová

Klub:

KAFARA

Datum:

17. 02. 2023 | 20:00

Teaser:

Výjimečná slovenská zpěvačka a písničkářka přijede na Kafaru zahrát v doprovodu kytaristy Miloše Železňáka koncert plný krásných, tajemných a poetických písní vydolovaných z lidové tvořivosti toho méně známého Slovenska.

Text doplnění:

Zuzana Homolová a Miloš Železňák

 

Výjimečná slovenská zpěvačka a písničkářka přijede na Kafaru zahrát v doprovodu kytaristy Miloše Železňáka koncert plný krásných, tajemných a poetických písní vydolovaných z lidové tvořivosti toho méně známého Slovenska. Zuzanina nezaměnitelná interpretace bývá pro publikum fascinující. V minulosti natočila album spolu s Vlastou Redlem, vystupovala též s Jaroslavem Hutkou v uskupení Šafrán. V současné době hraje většinou v uskupení Trojka Zuzany Homolovej. Do Brna si z Trojky přiveze jen kytaristu, ale o to intimnější atmosférou nás potěší. Přivezou s sebou též úplně čerstvě natočené album Zlá láska.

 

Medzi dvoma vrchmi
https://www.youtube.com/watch?v=BifRxxqV-_Q
ČT – Tváře folku
https://www.youtube.com/watch?v=3QI-JRRyqG4

 

Martina Trchová

 

Písničkářka a autorka osobitých písní, která obvykle vystupuje se svou kapelou, ale její sólo vystoupení bývá o to syrovější a naléhavější. Držitelka ceny Anděl za rok 2017. Pohybuje se mezi křehkostí a razantností, v textech umí být drsně sebezpytující, ale i hravá a úsměvná. Vydala již tři alba a za poslední (Holobyt, 2016) získala cenu Anděl.

 

http://trchova.cz | martinatrchova.com
https://youtu.be/7ZFzXEjjK_s

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

160/200 Kč

Předprodej:

Žánr:

blues, folk