Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Zlámal – Jirucha – Vtípil

Klub:

PONAVA

Datum:

09. 03. 2022 | 20:00

Teaser:

Jak řekl Pavel, bude to především hudba…

Pavel Zlámal – saxofon
Jan Jirucha – pozoun
Tomáš Vtípil – lektronika, housle

Text doplnění:

Jak řekl Pavel, bude to především hudba…

Pavel Zlámal 
je absolvent konzervatoře v Teplicích, magisterského a doktorského programu na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. V průběhu studií strávil dva roky na Sibelius Academy Helsinki (FIN), mimo hlavní obor – klarinet – studoval a rozvíjel též hru na basklarinet a saxofon. Kromě vážné hudby klasické se v průběhu studií stále více věnoval hudbě moderní a soudobé, taktéž hudbě jazzové a experimentální.

Jan Jirucha
je český hudebník, absolvent prestižní Konzervatoře Jaroslava Ježka a Hudební akademie v polských Katowicích. Je zakládajícím členem hudebního uskupení Bucinatores, se kterým vystoupil i na festivalu Struny podzimu. Jako pozounista působí také v souborech Concept Art Orchestra, Points a dalších tělěsech.

Tomáš Vtípil
sám sebe označuje jako Výrobce hluku. Je významným skladatelem filmové a scénické hudby, performerem, často spolupracuje s nejrůznějšími hudebními uskupeními napříč hudebními žánry (DG 307, Monika Načeva, Urband, M. E. Kyšperský, M. Bilitza). Vystudoval gymnázium a Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Na housle se naučil hrát v Lidové škole umění.

Vstupné dobrovolné, zážitky k nezaplacení…..

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

dobrovolné Kč

Předprodej:

Žánr:

elektronika, experimental, free jazz, jazz