Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Za Ukrajinu – Jan Hlucháň & Radek Gerla || Nebeztebe || Dan Režný

Klub:

Stará Pekárna

Datum:

04. 03. 2022 | 20:00

Teaser:

Magnetický zážitek zajištěn – aneb co se dá ve třech lidech nadělat muziky. Dva jsou bicman, všichni jsou basák. A bez videoprojekcí už by to nebylo ono. Nebeztebe zde rozjíždí svoje PRO UKRAJINU TOURr, na kterém křtí již vydané singly Srdcovqa a Přání k nadcházejícímu albu Zásobování duše, jehož obsah tvoří většinu jejich vystoupení.
Set dynamického folkrocku, současně křehký i energický a alternativní, plný ambientních ploch a harmonických staveb, překvapuje svou živostí a svou bezprostředností bere publikum sebou do světa nebe z tebe. + Jan Hlucháň a Radek Gerla – mladý písničkář z Valašského Meziříčí za doprovodu houslí a irské flétny + Dan Režný

Štěpán Hulc – zpěv, kytary, bass+kick Terka Šlahařová – zpěv, housle, drumpad bass
Honza Yetty Vrtěna – mandolína, bass
Mišo Minárik – projekce, video
https://www.facebook.com/NEBEZTEBE

Text doplnění:

Kultura a svoboda jsou znamení civilizované společnosti a to, že je někdo někomu silou odpírá je výzvou, abychom zareagovali reagovat tak, jak můžeme. Výtěžek z akce pošleme do sbírky organizace Červený kříž:

https://www.cervenykriz.eu/aktuality/ukrajina-prevzata-dalsi-pomoc

 

Na místě také vybereme do klobouku příspěvek na nákup obranného materiálu pro ukrajinské ozbrojené síly a domobranu, kterým disponuje Velvyslanectví Ukrajiny v ČR:
 

č.ú. 304452700/0300

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

100/130 Kč

Předprodej:

Žánr:

folk, rock

Fotogalerie