Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Venika Hartlyn + Evah

Klub:

KAFARA

Datum:

27. 05. 2022 | 20:00

Teaser:

Venika Hartlyn je zpěvačka a klavíristka pocházející z Moravy (Holešov). Jádrem její muziky je klavír, na který se při koncertech doprovází a který dominuje v jejích nahrávkách vydaných na debutovém EP Songflowers (2020) a navazujícím EP Devotedly (2021).

Text doplnění:

Venika Hartlyn je zpěvačka a klavíristka pocházející z Moravy (Holešov). Jádrem její muziky je klavír, na který se při koncertech doprovází a který dominuje v jejích nahrávkách vydaných na debutovém EP Songflowers (2020) a navazujícím EP Devotedly (2021). Výstižně její tvorbu charakterizuje pojem písňokvěty, jak by se dal přeložit název debutové nahrávky. Autorku křehkých balad, které voní po melancholii a zbarvují se často podmanivou melodií, doprovází Ondřej Kunst (bezpražcová baskytara) a Marek Kolařík (elektrická a akustická kytara). 

https://open.spotify.com/album/66RtbaxmkFljGQKOb3UOKB
https://www.youtube.com/user/verulka11
https://www.facebook.com/venikahartlyn/

 

Evah je indie-popová zpěvačka a kytaristka pocházející z uherskohradišťska. Její písně v sólo podání charakterizuje zvuk klasické a elektrické kytary a snová až melancholická atmosféra, která je podpořena texty pojednávajícími o dějích vnitřního světa člověka. Evah vydala již několik singlů a videoklipů, na kterých spolupracovala například s producentem NIKO nebo Lukášem Chromkem. V letošním roce debutuje EP s názvem Transition.

 

https://linktr.ee/evahmusic

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

dreampop, folk, indie pop