Financováno z Fondů EHP 2014-2021

TARJA TURUNEN

Klub:

Sono Music Club

Datum:

28. 10. 2022 | 20:00

Teaser:

START:

20:00

POŘADATEL:

PRAGOKONCERT

Text doplnění:

Milí fanoušci, vzhledem k stále probíhající globální pandemii koronaviru v nejrůznějších mutacích a zcela nepředvídatelným změnám v chování viru i jeho dopadech na lidstvo a v neposlední řadě kvůli různým omezením a vládním restrikcím, které se stát od státu liší, se finská metalová diva TARJA TURUNENrozhodla znovu přesunout své podzimní turné „In The Raw“, na příští rok, 2022! Zdraví a bezpečnost vás, fanoušků považuje TARJA za prvořadé a nejdůležitější.

Své vysoce hodnocené aktuální album „In The Raw“ nám tak TARJA představí v České republice na podzim 2022!

Nové termíny koncertů pro BRNO a PARDUBICE jsou:
28. 10. 2022   BRNO, Sono Centrum
29. 10. 2022   PARDUBICE, Ideon

Všechny zakoupené vstupenky stále platí i pro nová data koncertů a jejich výměna není nutná.

Osmé studiové sólo album TARJI „In the Raw“, vyšlo 30. srpna 2019, a TARJA na něm spojila své síly s dalšími metalovými zpěváky, jako jsou např. zpěvák Soilwork Björn „Speed“ Strid, Tommy Karevik z Kamelot či Cristina Scabbia z Lacuna Coil. Strid se podílel na skladbě „Dead Promises“, vokály Scabbii lze slyšet v písni „Goodbye Stranger“ a Karevik zpívá v songu „Silent Masquerade“. Deska „In the Raw“ jasně ukazuje, jak dobrý může Symphonic Metal být, když se opravdu umí, když jsou vokální výkony dovedené k naprosté dokonalosti, texty písní všestranné, aranžmá jednotlivých songů maximálně promyšlená a celková produkce alba prostě vynikající.

Každopádně, určitě se vyplatí si na tyto live koncerty TARJI počkat! Čeká vás unikátní kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a Tarjin klasicky trénovaný hlas s hrubým, temným heavy jádrem. O tom, že půjde opět o nezapomenutelné a emocemi nabité koncerty není pochyb! Jde jen o to, obrnit se trpělivostí a počkat si na to.

Vstupenky na oba koncerty jsou nadále v prodeji na těchto stránkách: www.mastersofrock.cz/cs/Tarja-Turunen a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream a TicketMaster.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Od 890 CZK Kč

Předprodej:

Žánr: