Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Sebastian

Klub:

Metro Music Bar

Datum:

28. 04. 2022 | 20:30

Teaser:

Text doplnění:

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace se proslavil megahitem Toulavá. Nyní kapela Sebastian v čele s frontmanem Sebastianem Navrátilem pracuje na nových písní, které chce svým fanouškům představit na třech koncertech v různých koutech České republiky. S novinkou LaLaLa, Prach, Rub a Líc, Toulavá, nebo Cizinka zavítá i do Metro Music Baru.

„Moc se na vás s celou kapelou těšíme na všech zastávkách, které jsme si pro vás v rámci naší jarní tour připravili. Po té dlouhé pauze se nemůžeme dočkat, až si zahrajeme! “  vzkazuje svým fanouškům frontman kapely SEBASTIAN Sebastian Navrátil.

 Frontman Sebastian oslavil nedávno své třicetiny a jako dárek si nadělil nový singl o vnitřních nejistotách a vlivu okolí, který doplnil působivým mysteriózním videoklipem na motivy filmu Donnie Darko. Představuje se tak v úplně jiném světle, což dokazuje nejen vizuál, o jehož námět a režii se postarala dvojice Tomáš Falcon Vorel a Jan Strach, ale i styl hudby a zvuk, který je úplně jiný, než na jaký jsme byli u oblíbeného zpěváka zvyklí. „Nevylučuju, že se i další skladby ponesou v podobném duchu,“ slibuje Sebastian

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

300,00 Kč Kč

Předprodej:

Žánr:

pop