Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Random Choices | Them Switcheroos | Severed1

Klub:

Alterna

Datum:

05. 05. 2022 | 20:00

Teaser:

Text doplnění:

RANDOM CHOICES

Random Choices je trenčínská rocková kapela zabarvená do funku i popu, charakteristická svým energickým vystupováním a častými hudebními spoluprácemi s různými umělci. Mají za sebou už řadu konceetů v Česku, na Slovensku i v Rakousku, jejich hudbu můžete znát ze slovenských rádií. Mají na kontě EP Medzi nebom peklom a vedomím (2018), album Zrkadlová zem (2020) a nyní přicházejí s hravým duetem Ahoj se zpěvačkou Romanou Riedlovou. S novým singlem a videoklipem se k Random Choices přidala nová členka, saxofonistka Alžběta Hajná.

THEM SWITCHEROOS

Dva kytaristi, jejichž posláním je vrátit do hudby syrovost. Výsadou jejich živých vystoupení je nezkrotná energie, střídání postů (kytara, bicí), stará telka a havran. Garážovka s prvky stoneru, fanoušci White Stripes, Queens of the Stone Age nebo třeba Royal Blood si určitě přijdou na své.

SEVERED1

Černé oblečení a drsňácké výrazy odložili do skříně po babičce a místo nich nahodili plážové košile, plavky a žabky. Říkají tomu Hawaii-metal. Žánrově mají nejblíže k metalcoru a koncerty se snaží vést formou párty ve stylu Dana Nekonečného.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

120/150 Kč

Předprodej:

Žánr:

funk, garage, rock