Puding in da House – Vol. 3

Alterna

18. 11. 2022 | 20:00

Puding si doma umí uvařit každý. Ale večírek, kde ti puding teče i ušima a konvence jsou stavené na hlavu?
Přijď v pátek večer 18. listopadu do Klubu A2 a můžeš to zažít, tentokrát bez práce!

My se postaráme o:

–  útulný prostor v obývákovém stylu – gauče, polštářky, lampičky (cítíš to pohodlí?)
– DJs – naše kreativní crew dorazí na vlnách housu, v jehož rytmu si chtě nechtě budeš pohupovat nohou, zatímco se budeš vpíjet do měkkého gauče s drinkem v ruce
–  a samozřejmě o puding, o tom to celé je, ne?

Kdepak, bez práce nejsou koláče, ani puding. Aby sis to užil(a) dones si:

– pohodlný outfit – radíme pyžamko, župan a na nohy papuče

Puding in da House vol 3 je třetí ze série netradičních večírků Napříč.cz. Hravá párty plná bláznivých nápadů, křiklavých barev a hudby.

DJs:

– PNKR (Napříč.cz, Obývák crew)
– Erectro (Napříč.cz, Obývák crew)
– Strawberry (Napříč.cz, Obývák crew, Unformated)
– DJ FU (host)

party