Financováno z Fondů EHP 2014-2021

PERSONAL SIGNET / ŠAŠCI V MANÉŽI/TONAL CONSTRUCT / POWER 5 / UNIVERSE B

Klub:

Melodka

Datum:

06. 10. 2022 | 19:00

Teaser:

Večer plný metalu ! Párty až do rána!

Text doplnění:

Večer plný metalu ! Párty až do rána!

Personal Signet

Po dvouletém úmorném hledání nového frontmena, který by byl schopen a ochoten kapelu doplnit na místě nového zpěváka a tím kapele dát nový vítr do plachet, se nemožné stalo realitou v roce 2016. Kapelu doplňuje Michal (Faksi) Faksa, který se plně zhostil role nového frontmena a během následujících let se vypracoval v opravdovou ikonu kapely Personal Signet.

https://www.personalsignet.cz/
video: https://www.youtube.com/watch?v=vXELzFABvnc

Tonal Construct

https://www.tonalconstruct.com/
video: https://www.youtube.com/watch?v=_EdRj8pH1OY

Power 5

Power 5 je česká powermetalová kapela z města Brumov-Bylnice ve Zlínském kraji. Z hudby Power 5 lze cítit vlivy zahraničních speed/powermetalových kapel jako např. finských Stratovarius.

http://www.power5.cz/
video: https://www.youtube.com/watch?v=jaHcpSW1-uE

Universe B

UNIVERSE B (progressive metal)
Skupina Universe B vznikla proměnou glam-rock projektu na progressive metalovou kapelu v roce 2018. Stalo se tak díky příchodu nového člena do původního projektu – Daniela (klávesy). Z původní sestavy zbyli pouze Robert (kytara), Richard (zpěv) a Radim (bicí). Později se k nim připojil i Michal (basa). Téměř každý z členů má různou hudební historii (současná vážná hudba, jazz, metal a další), která je pro tvorbu skupiny velmi dobrým základem. V roce 2019 vyšly skupině dva klipy Alter Jesus a Dance with Fire. Jedná se o dvě skladby, které obsahují charakteristické znaky hudby Universe B. V současné chvíli skupina připravuje nahrávání dalších písní a tvoří nový repertoár.

https://www.universeb-official.com/
video: https://www.youtube.com/watch?v=dCvOl29jz-o

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

metal