Financováno z Fondů EHP 2014-2021

ONA SNOP (UK) // FAMILY VACATION (USA) // LICKSPIT (CZ)

Klub:

VEGALITÉ

Datum:

Teaser:

Power-violence událost roku!!

Text doplnění:

V pondělí 18.7.2020 do brněnského Vegalité poprvé zavítají dvě top power-violence bandy světové třídy na společném tour doplněny o české harcovníky. Pro každého fanouška štýlu je to naprostá povinnost, takže žádné kecy o pondělní únavě z Obscene, stejně máte všichni beztak dovolenou až do středy!

 

ONA SNOP (uk) – naprosto šílený power-violence/grindcore v absolutně svojském stylu. Vyhraná čtveřice z Leedsu se sadou nahrávek má za sebou několik tour po evropě i americe a aktuálně jim vychází nový 7“, který bude venku v květnu. Čekej set plný nečekaných twistů, propracovaných sypaček, vtipů a totální pozitivní energii od jedné z TOP P-V kapel aktuální doby, kam se zcela definitivně a navždy zařadili svojí poslední velkou deskou z roku 2020 „Intermittent Damnation“!!

https://onasnipsnop.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=BdFrbuTGaPM

https://www.facebook.com/OnaSnop

 

FAMILY VACATION (usa) – s mnohem brutálnějším zvukem a slow pasážema, ovšem pořád s old-school pojetím power-violence, s odkazem na staré dobré grindcore časy. Z amerického Battle Ground se v ČR tento trojlístek objeví na tomto tour úplně poprvé. Extra krátké songy plné extra násilí a přeřvávaček. Za relativně krátkou dobu existence stihli vysypat ven spoustu splitek a materiálu.

https://familyvacation1.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=IvefvtO7_QA

https://www.facebook.com/familyvacation666

 

LICKSPIT (cz/svk) – lokální thrashcore komando poskládané původně jako projekt znuděných členů Sheeva yoga, Brünner Todesmarsch a Boiling point, který přerostl v regulérní kapelu, která vyplnila prázdné místo na české thrashcore scéně (kterou tímto vlastně asi otevírají). V duchu 625 kapel dostanete nálož a kopanec do ksichtu s příchutí ameriky nultých let.

https://lickspit.bandcamp.com/

https://www.youtube.com/watch?v=69_j28idEsQ¨

 

Start v 19:00

 

Dojděte si s předstihem do Vegálu klidně na gulášek nebo vegan smažák, protože v 19hod se sklízí stoly pro mosh.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

HC, metal, punk