Financováno z Fondů EHP 2014-2021

On the Roof (křest) | Ghost of you (Open Air)

Klub:

Alterna

Datum:

06. 07. 2022 | 20:00

Teaser:

Text doplnění:

ON THE ROOF

k ř  e s t    a l b a

Mladá pětičlenná kapela z Orlických hor vydává debutovou desku Urban Entropy, na které definuje svůj zvuk a představu o moderní kytarové hudbě. Do kolážovitých riffů a živelných rytmů v mraku elektronických aranží proniká melodický zpěv a saxofon. Barevné kompozice, zvukové experimenty a výrazné instrumentální pasáže jsou na živých vystoupeních o to dravější a intenzivnější. Křest se odehraje na zahrádce klubu Alterna se supportem spřátelených hrdinů české alternativní scény.

 

GHOST OF YOU

Ghost of you, to je sen, co se ti bude ještě dlouho zdát. Brněnskému publiku tenhle soubor, který má za sebou nespočet koncertů doma i v Evropě, není třeba zdlouhavě představovat. Čtveřice původem z Brna, Nového Lískovce (což je taky Brno, ale hned vedle dálnice na Prahu), Uherského Hradiště a nyní – s příchodem bubeníka Tondy Kropáčka (Chief Bromden aj.), i z Nového Boru.

Sziget, Waves Vienna, Eurosonic Noorderslag – to je pouze několik zářezů z jejich neúnavné koncertní činnosti. K tomu dvě kritikou oceňovaná alba a hity s náběhem přímo na srdce. 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

alternativa, indie pop, indie rock