Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Ocheretyany Kit (UA)

Klub:

KAFARA

Datum:

10. 11. 2022 | 20:00

Teaser:

Ocheretyany Kid je folk-rocková kapela původem z Ukrajiny. Od roku 2014 je součástí organizace Music Battalion která pomáhá ozbrojeným silám UA s technicky-materiálními a kulturně vlasteneckou podporou.

Text doplnění:

Ocheretyany Kit je folk-rocková kapela původem z Ukrajiny. Od roku 2014 je součástí organizace, Music Battalion která pomáhá ozbrojeným silám UA s technicky-materiálními a kulturně vlasteneckou podporou.

V červnu projela kapela napčíč Litvu s celkově dvanácti koncerty v řadě. V srpnu pokračovali už s druhou “Charity tour” po Polsku. A turné zakončili na festivalu v Gruzii.

Na listopad mají Ocheretyany Kit naplánováné již třetí “Charity tour” se kterým míří do Polska, Německa a České republiky.

Pro svoje ůčinkování v Brně si vybrali naši Kafaru. ,,Koncert je pro všechny a především pro ty, kteří před válkou utíkají. Všem kdo zpívají po nocích dětem ukolébavky a dělají všechno proto, aby zůstali silní. Všem kdo chtějí pomoci naší zemi a naší kultuře.

Pojďme se společně potkat a zaposlouchat se. Nebo se prostě jen potkat a podpořit ty, kteří to teď nejvíce potřebují.

Vstupné bude dobrovolné a veškerý výtěžek půjde kapele.

————————————————————-

Ocheretyany Kit is a Ukrainian folk-rock band founded in 1995. Since 2014 the band has been a part of the volunteering organization Music Battalion, which helps the Armed Forces of Ukraine with technical-material and cultural-patriotic support. In June, Ocheretyany Kit toured Lithuania with 12 concerts. In August, the band realized its second Charity tour in Poland (6 cities) and a concert at Festival in Georgia.

In November, we are going on our 3-d Charity European Tour with a series of concerts in Poland, the Czech Republic, and Germany.

For their performance they chose our Kafara. ,,This tour is also for those Ukrainians who are far from home now. Who singings Ukrainian lullabies to the children at night and do everything to be strong. Who wants to help our country and our culture. “

Let’s meet and listen together. Or simply to meet and support those who need is most right now. Entry is free. Every earnings will be for the band.

____

https://youtu.be/tUID9jfPF1s
https://www.youtube.com/channel/UCEEQf7cOnORAzwXftCA7ESQ
https://www.facebook.com/ocheretianyikit

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

folk