Financováno z Fondů EHP 2014-2021

MYDY

Klub:

Fléda

Datum:

16. 03. 2022 | 19:00

Teaser:

Hvězdy svébytného žánru glamtronic MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶ v čele s charismatickou Žofií Dařbujánovou se po letech vracejí na Flédu s novým albem Numbers. Do nové dekády vstupují ve velkolepém stylu. Buďte u toho!

Text doplnění:

Málokteré z českých kapel se podařilo dosáhnout podobného úspěchu jako kapele MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶. Jako teprve druhá česká hudební skupina v historii si zahráli na jednom z nejprestižnějších festivalů světa Glastonbury, koncerty odehráli také v USA, Jižní Koreji, Egyptě nebo například Turecku, a v roce 2015 si podmanili maďarský festival Szyget. Své poslední album Numbers MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶ pokřtili v rámci bombastického koncertu v pražském Fóru Karlín. Jejich koncerty charakterizuje melodická síla, neuvěřitelný drive a vizuálně podmanivá show. 

MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶ jsou jednou z nejvýbušnějších kapel u nás, která jde neustále nahoru. Album Numbers: to je závěr jedné éry i začátek nové cesty. MYDY R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶ jako žánrový chameleon dovedně balancují mezi elektronickým klubovým soundem, popovými ambicemi, klepajícími na dveře rozhlasových redaktorů a epickým soundtrackem k fantasy thrilleru z dystopického světa, ve kterém si chladné neosobní technologie definitivně ochočily lidstvo.

 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

265 Kč

Předprodej:

Žánr:

pop, R&B, rock, soul