Moodrich (DE)

ARTBAR

01. 10. 2022 | 2:00

Čerstvá berlínská undergroundová bríza, šéf labelu Emotional Voyages a eklektický producentský talent z ranku ghetto-elektro-techno-breaks-jungle vydávající svůj materiál na labelech jako skotský Clan Destine Records, ukrajinský Kiew Centraal nebo brazilský Yellow Island. Moodrich představí v české premiéře chytrou vizi, kde se neomylně s vtipem a šarmem potkává to nejzajímavější z podzemí aktuálního klubového zvuku.

party

breakbeat, elektronika, house, techno