Financováno z Fondů EHP 2014-2021

MISS PETTY + TOYOTA VANGELIS

Klub:

Kabinet MÚZ

Datum:

02. 11. 2022 | 20:00

Teaser:

Text doplnění:

Miss Petty
Koncert, na který rozhodně nepřijde Bruno Ferrari, navzdory tomu, že by tu viděl, slyšel a zažil Mega kozy. Miss Petty je první (a jediná) domácí drag queen, která se vrhla do vod autorské hudby. Aktuálně vydala pulzující EP Slay, na kterém potvrzuje, s jakým gustem a energií se dokáže vrhat do vod hyperpopu a lásky k popkultuře obecně. Skutečná hudba bez předsudků a jedinečný příklad, jak posunout umění dragu o míle dál. Doporučuje deset Slaytiiin z deseti.

https://www.misspetty.cz/https://www.facebook.com/misspetty.phttps://antimother.bandcamp.com/music

 

Toyota Vangelis
Jeho jméno se objevuje po boku bezpočtu dalších svěžích jmen současné české hudby (Sahareya, Tokyo Drift, Miss Petty a další), on sám se objevuje pod pódiem hromady koncertů a potvrzuje, že hudební nerdství se nezřídka překlápí v jedinečnou autorskou tvorbu. Ve té se nebojí dotýkat společenských témat, v prvé řadě ale generuje mimořádně zábavné tracky. Mezi jeho zásadní zásluhy pak patří, že setrvale stvrzuje autotune jako legitimní nástroj, který rozhodně nebude stárnout tak rychle jako devadesátkové disko. A to ani nezmiňujeme, že Václav Peloušek zakládal Bastl Instruments

https://www.facebook.com/toyotavangelishttps://www.instagram.com/toyotavangelis/

 

>> VSTUPENKY: https://goout.net/cs/listky/miss-petty+toyota-vangelis/hvjo/

 

Akce je součástí projektu Hudebních cen Vinyla. Projekt Hudebních cen Vinyla se koná za finanční podpory statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR, Státního fondu kultury ČR a hlavního města Prahy.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

alternativa, dance, electro, elektronika, pop