Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička

Klub:

KAFARA

Datum:

22. 10. 2021 | 20:30

Teaser:

Dvě skvělé písničkářky, každá za sebe i obě spolu. Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení. Večer nabitý silnými písněmi a to spolu s vynikajícím kontrabasistou Jakubem Nožičkou.

Text doplnění:

Dvě skvělé písničkářky, každá za sebe i obě spolu. Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení a večer nabitý silnými písněmi. A krom toho, že každá vystoupí zvlášť se svým projektem, vytvoří též ojedinělé společné aranže, a to i spolu s vynikajícím kontrabasistou Jakubem Nožičkou.

 

PRUNE vydala svoji debutovou desku Kruhy pod producentským dohledem Martina E. Kyšperského (Květy). Komorní a jemné písničky navzdory melancholii překypují nadějí a pozitivním viděním světa. Chvíli je to průzračně čistý folk, chvíli barově zamyšlený šanson, jazzové cítění se míchá se soulovými barvami hlasu.

 

MARTINA TRCHOVÁ, jedna z nejvýraznějších osobností naší písničkářské scény, je držitelkou ceny Anděl v kategorii Folk za album Holobyt. Martina je také autorkou cestopisné knihy Deníky z Ladakhu, věnuje se výtvarnému umění a společně s Adamem Kubátem vystupuje s programem písní Zuzany Navarové.

 

WEB:
http://trchova.cz/en/home-3/
https://prunemusic.bandcamp.com/

FB:
https://www.facebook.com/martinatrchovatrio/
https://www.facebook.com/prunemusic/

YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=9nKJLDwYkwI
https://www.youtube.com/watch?v=q5a-aziFgyE
https://www.youtube.com/watch?v=dIeGYbOqcrU

 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

180/200 Kč

Předprodej:

Žánr:

folk