Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Martina Trchová & Jiří Smrž (křest CD Vojna a mír)

Klub:

KAFARA

Datum:

25. 11. 2022 | 20:00

Teaser:

Písničkář, básník, jehož počátky jsou spojeny s několikaletým působením ve skupině Minessengři, pro kterou rovněž skládal písně. Na kontě má již 5 sólových alb, z nichž Poslední láska a Kořeny získaly ocenění Anděl v kategorii folk a country. V současné době vychází jeho páté album Vojna a mír, které se chystá na Kafaře pokřtít. 

Text doplnění:

Jiří Smrž
Písničkář, básník, jehož počátky jsou spojeny s několikaletým působením ve skupině Minessengři, pro kterou rovněž skládal písně.
Na kontě má již 5 sólových alb, z nichž Poslední láska a Kořeny získaly ocenění Anděl v kategorii folk a country. V současné době vychází jeho páté album Vojna a mír, které se chystá na Kafaře pokřtít. Jeho písně se vyznačují hlubokými, propracovanými texty a dynamickou hrou na kytaru. Jsou úvahami o životě, vyprávěním příběhů, které se staly, nebo by se mohly stát.

 

http://www.jirismrz.com/
www.jirismrz.cz
https://bandzone.cz/jirismrz

 

Martina Trchová

Písničkářka a autorka osobitých písní, která obvykle vystupuje se svou kapelou, ale její sólo vystoupení bývá o to syrovější a naléhavější. Držitelka ceny Anděl za rok 2017. Pohybuje se mezi křehkostí a razantností, v textech umí být drsně sebezpytující, ale i hravá a úsměvná. Vydala již tři alba a za poslední (Holobyt, 2016) získala cenu Anděl.

 

http://trchova.cz | martinatrchova.com
https://youtu.be/7ZFzXEjjK_s

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

folk