Financováno z Fondů EHP 2014-2021

LOBBYBOY&SAAB900TURBO + AIKO

Klub:

Kabinet MÚZ

Datum:

04. 10. 2022 | 20:00

Teaser:

Text doplnění:

lobbyboy&saab900turbo
Rapové duo Lobbyboy&saab900turbo tvoří performerka Kateřina Konvalinová a sochařka Erika Velická a do jejich tvorby se tak promítá nejen silná vizuální stopa, ale zejména bolestivé zkušenosti. „Starý chlapi mi od dvanácti sahali pod kalhotky a já mám pořád poslouchat, že to holky jsou děvky, rapuje Velická ve skladbě s názvem Dva. Právě drsné a syrové životní výpovědi jsou tím, co je řadí mezi největší objevy domácí rapové scény,“ říká o dvojici dramaturgyně festivalu Beseda Kač Fišer. Letos jim vyšlo druhé EP Macocha, na jehož zvuku se podepsal Jan Majer (Císařpancíř, Bezbolestná, Nusle Sound System).
https://lobbyboysaab900turbo.bandcamp.com/

https://soundcloud.com/user-845203125

https://www.instagram.com/lobbyboysaab900turbo/

Aiko
Čerstvou vítězku exportního projektu Radia Wave Czeching Aiko, jednu z nejvýraznějších mladých českých zpěvaček, formovala různá kulturní prostředí a na její hudebně i vizuálně pestré tvorbě je to znát. Atmosférický sound, hypnotický hlas, euforické refrény, bohaté popové aranže a výrazně stylizované videoklipy – to všechno determinovaná zpěvačka a songwriterka představuje. Aktuálně má venku čerstvý singl Restless, připravuje novou desku.
https://www.facebook.com/AlenaShirmanova

https://www.instagram.com/aikomakesmusic/

 

>> Facebook event: https://fb.me/e/oqkVxwyl8

VSTUPNÉ:
170 Kč (předprodej Goout)
200 Kč (na místě)
>> VSTUPENKY: https://goout.net/cs/listky/lobbyboy-and-saab900turbo+tokyo-drift/fvjo/

Akce je součástí projektu Hudebních cen Vinyla. Projekt Hudebních cen Vinyla se koná za finanční podpory statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR, Jihomoravského kraje, Státního fondu kultury ČR a hlavního města Prahy.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

pop, rap