Financováno z Fondů EHP 2014-2021

KULE | FERO RACEK | Chora Sfakion

Klub:

Alterna

Datum:

18. 03. 2023 | 20:00

Teaser:

Maxózní post-gympl kapela KULE jsou fakt krásní kluci. Z Dua trio a z Racka Fero, ale není to ani jedno ani oboje. Sestavu doplní post-teenagerská gastropunková skupina Chora Sfakion ze znojemských garáží. 

Text doplnění:

KULE

Maxózní post-gympl milujutěaležádnejsexpředsvatbou kapela KULE jsou fakt krásní kluci. Hezkej popíček prolnutej nakoplýma kytárkama tě provede asi jednou třetinou tvé emoční škály. Zatancuješ, popiješ, zasměješ, užiješ, tomu věř.

Hudební žánr brněnské partičky Kule je primárně alternativní pop. Jejich album „Proč se ty peníze musí pořád točit“ obsahuje také stejnojmennou živelnou píseň, která popisuje marnost být spotřebitelem v dnešní společnosti.

FERO RACEK & kryštof kerndl lost in jungle

Dám ti hádanku:
Z Dua trio a z Racka Fero, ale není to ani jedno ani oboje.
Nechápeš? tak nápověda:
Na trase Beleš – Dalecký přestupní stanice Kraus a mistr Kryštof jako anděl strážný.
Pořád nic? Tak přijď 18.3. do Alterny, protože tahle sexy plejáda vznikne jen pro tento den a o půlnoci balíme kufry. Bude trocha písničkářství, trocha slovenštiny, ale možná i nějaká ta drum machine a poloopice. AMU vezme Brno útokem a kalhotky nezůstanou doma.

CHORA SFAKION

Post-teenagerská gastropunková skupina ze znojemských garáží. Zvuk hutný jak halušky s bryndzou, riffy ostré jak kuře Vindaloo a beaty crispy jak fish&chips.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

alternativa, garage, indie pop, punk