Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Kosmonopol + Horizont + The Dees Four

Klub:

Melodka

Datum:

23. 03. 2023 | 19:00

Teaser:

Bude párty! V rámci jarního tour 2023 na Melodce kapely Kosmonopol, The Dees Four a Horizont zahrají těm, kteří už je znají a představí se těm, kteří lační po nových zážitcích!

Text doplnění:

Bude párty! V rámci jarního tour 2023 na Melodce kapely Kosmonopol, The Dees Four a Horizont zahrají těm, kteří už je znají a představí se těm, kteří lační po nových zážitcích!

Kosmonopol:
Kosmonopol (monopol na vesmír) je česká, tříčlenná modern-rocková kapela založená Jakubem Jé za spolupráce s vesmírnými lidmi Docentem a Dejvem. Účelem této skupiny je vydělat si vlastní tvorbou na cestu do vesmíru, aby i tam rozdávali hudební radost. Propojení hlubokých textů s plytkým humorem při živých koncertech jsou jejich vystoupení vždy něčím jedinečným.
Tříčlenná formace doplňována CML Vás určitě zvedne ze židlí rovnou do kokpitu Space-X a vyšle dál, než oči dohlídnou.
Doporučujeme k poslechu i tanci s pohledem upřeným na hvězdy, či na samotné aktéry tohoto vesmírného cirkusu.
https://linktr.ee/kosmonopol

Horizont:
Modern-rocková kapela z Luhačovic, která nekompromisně drží svůj směr a styl. To je charakteristika bandy, která si říká Horizont. Honza, Milan, Lukáš a Kuba jsou připraveni Vám naservírovat kytarové riffy a zpěvné refrény, které ve vás probudí jasnou představu o tom, jak dnes má dnešní rock-metal vypadat. Údernost, svěžest, zpěvnost… to vše v sobě skrývají songy skupiny, která vás chytne.”
www.horizontofficial.cz

The Dees Four
Kapela The dees four vznikla na jaře roku 2022. Kapela je složena ze čtyř amatérských muzikantů s profesionálním přístupem k hudbě, kteří mají stejný cíl a to tvořit zajimavou vlastní hudbu. Žánrově se kapela řadí do skupiny rock-pop, ale v repertoáru má i ostřejší songy zasahující do crossoveru. Texty kapely jsou mnohdy s temným nádechem života, ale i s veselejšími songy s dávkou nadsázky. V čele naší kapely je charismatická zpěvačka Freya, která se svým pojetím dává písním duši. Kytary, aranže a doprovodné vokály má pevně v rukou Šela. Bicí soupravu a doprovodné vokály obstarává Libro. Hluboké tóny baskytary ,občasné doprovodné vokály, podiovou scénu obstarává Fox.
www.thedeesfour.cz

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

rock