KONVENT, IMPLORE, LIVLØS

Melodka

21. 05. 2022 | 19:00

Dvojitá smrt, dvojitá záhuba

Ukrajinští 1914 jsou nuceni odstoupit ze společného tour s Konvent!

prohlášení 1914:

“Pro nás jako kapelu je nemožné v tuto chvíli jet hrát do zahraničí, a to nejen kvůli cestovním omezením. Naše místo je teď na Ukrajině, s našimi dětmi, rodinami, s ukrajinským lidem.
Slibujeme, až válka skončí, že zase vyrazíme a odehrajeme turné po Evropě, setkáme se s našimi přáteli, budeme pít tu nejlepší pálenku a znovu oslavovat život! V tuto chvíli máme spoustu práce a naše myšlenky jsou tady, na Ukrajině.

Podpořte prosím Ukrajinu a šiřte informace o této válce a bezpráví páchaném na ukrajinském lidu.”

Všechny tři koncerty (PRAHA/OSTRAVA/BRNO) by se měly uskutečnit bez jejich účasti.

Aktuální sestava pro BRNO:
KONVENT, IMPLORE, LIVLØS, (0)

Dvojitá smrt, dvojitá záhuba

Váleční blackened death/doom poetové 1914 se po neuskutečněném turné kvůli startu pandemie vrátí do Evropy na společném turné s doomovými dámami z KONVENT a protnou Českou republiku hnedle na třech místech – v Praze, Ostravě a Brně.
Společností jim budou dva dánské soubory LIVLØS, kteří nabídnou obhroublé deathmetalové melodie, a prazvláštně pojmenovaní (O) (hledejte parentes0parentes), kteří se vyhýbají obyčeji i v hudbě a zasazují temnou melancholii hned do několika blízkých žánrů.

——————————–

KONVENT, IMPLORE, LIVLØS, (O)

21. 5. 2022 – Brno, Melodka

e-ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/441

Předprodej dále v síti Ticketmaster.

490,00 Kč Kč

metal