Koncert Nahoře

Music Lab

20. 05. 2022 | 20:30

Jsme jihočeská kapela Nahoře. Ve své tvorbě vycházíme z českého folku, jazzu i šansonu, rádi se inspirujeme i zahraničními lidovkami, od italských přes ruské až po novozélandské. Dali jsme se dohromady kdysi nad ránem na sborovém soustředění a další členové přibývali díky společným zakázkám, láskám, i například dobrovolničení v kněžském domově. O historky se ostatně moc rádi dělíme na baru po našich koncertech.

Vystupovali jsme na mnoha místech, od komorních sálů typu březnické jezuitské koleje, po hradčanské kavárny až po českobudějovické náměstí. Rádi bychom dál divákům přinášeli hudbu, kterou nás samotné baví tvořit i hrát.

Členové kapely:

Filip Šinkner: Kytara, zpěv
Jan Vaclík: Kytara, zpěv
Markéta Láchová: Zpěv
Vítek Kučera: Housle, zpěv
Markéta Kurzová: Klávesy, zpěv
Tomáš Král: Akordeon, cajon, zpěv
Jan Tylk: Violoncello, zpěv

ethno, folk, jazz, world music