KlubovnaFajtfest Night // Skywalker, Eponine křest EP

Melodka

07. 10. 2022 | 19:00

V roce 2019 spojila Klubovna síly s Fajtfestem, kdy jsme uvedli do hry populární sérii KlubovnaFajtfest Night, která debutovala na brněnské Melodce. KFN se za tři roky rozrostla, dočkala několika pokračování a nyní se vrací zpět na místo, kde tenhle putovní regionální kolotoč odstartoval.

V pátek 7. 10. 2022 dojde na brněnský návrat ve velkém stylu. A opět u toho budou hvězdní Skywalker, kteří slaví zasloužený úspěch se skvělou deskou “Late Eternity” a kteří jsou obohaceni o účast v boji o Eurovizi! Svůj velký den prožijí také Eponine, kteří během naší akce pokřtí své dlouho připravované EPčko.

Rodné město budou reprezentovat populární Borrowd. Chybět nebudou ani Marked As An Enemy a Tchert, senzace letošního Fajtfestu, která si nás vybrala pro jednu ze svých exkluzivních show.

A na závěr? Nagano! Klubovní Pouštěčka, na kterou před třemi lety nedošlo, a tak si dáme rovnou dvojnásobnou porci nekončícího veselí. Brnečko, těšíme se na Vás!

LINE-UP:
Skywalker
Eponine (křest EP)
Tchert
Marked As An Enemy
Borrowd
Klubovna Afterparty & DJ Nagano

VSTUPNÉ (pouze na místě):
280,-

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:
www.klubovna.net
www.fajtfest.cz