Financováno z Fondů EHP 2014-2021

KANDRÁČOVCI

Klub:

Sono Music Club

Datum:

14. 12. 2022 | 20:00

Teaser:

Přijďte si užít koncert slovenské kapely Kandráčovnci do Divadla Hybernia. Skupinu Kandráčovci založil v roku 2004 frontman Ondrej Kandráč. Členové tohoto seskupení jsou bývalí muzikanti z různých folklórních souborů. Kandráčovci vydali množství albumů. Například s vydavatelstvím Slovak Radio Records to byly dva mimořádně úspešné CD – „A čija to chyža“ a „Sinu muj“.

 

Text doplnění:

Přijďte si užít koncert slovenské kapely Kandráčovnci do Divadla Hybernia.

Skupinu Kandráčovci založil v roku 2004 frontman Ondrej Kandráč. Členové tohoto seskupení jsou bývalí muzikanti z různých folklórních souborů.

 

Kandráčovci vydali množství albumů. Například s vydavatelstvím Slovak Radio Records to byly dva mimořádně úspešné CD – „A čija to chyža“ a „Sinu muj“.

V roce 2014 skupina Kandráčovci absolvovala koncertní šňůru při oslavě svých desátých narozenin a to ve velkém stylu po velkých sportovních halách v městech Východního Slovenska, které se jim podařilo vyprodat!

 

Při této příležitosti vyšlo CD – 10 rokov s vami. Z koncertní šňůry při příležitosti výročí skupiny vzniklo historicky první DVD&CD Kandráčovci – Galakoncert. Kapela si zahrála v doprovodu orchestru Jula Selčana, se Zborom sv. Cecílie, dua Farsa a představili hosty: Moniku Kandráčovú, Anku Poráčovú, Veroniku Šoltysovú Rabadovú a Terezu Mandzákovú s kterými v současné době spolupracují.

 

V říjnu roku 2016 vydali Kandráčovci další album “Sokoly”, které po čtyřech letech navázalo na úspešné album Dva duby. Přináší další skvělé hity jako: Šaľený východ, Na kostolnej veži, Nečakaj ma milá…

 

 

START:

20:00

POŘADATEL:

TICKETLIVE

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr: