Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Island Mint | Nichi Mlebom

Klub:

Alterna

Datum:

11. 01. 2023 | 20:00

Teaser:

Pražský projekt Island Mint založený zpěvákem a kytaristou Matyášem Adámkem se na české scéně objevil poprvé v roce 2020 s debutovým EP Hazy Days. Hudebně se inspiruje popem 60. a 70. let, ve kterém se mísí prvky psychedelie, shoegazeu i garage rocku. Výstřední lo-fi kytarovka Nichi Mlebom začala jako pokojíčkové sólo, nyní však živě vystupují Nichi Mlebom jako čtyřčlenná kapela,

Text doplnění:

ISLAND MINT

Pražský projekt Island Mint založený zpěvákem a kytaristou Matyášem Adámkem se na české scéně objevil poprvé v roce 2020 s debutovým EP Hazy Days. Hudebně se inspiruje popem 60. a 70. let, ve kterém se mísí prvky psychedelie, shoegazeu i garage rocku. V létě 2021 se z Island Mint stala pětičlenná kapela a loni v květnu jim vyšla první deska Irreality na labelu Sunstream Records. Na živém koncertě Island Mint se v tuhé zimě přeneseme k mořským plážím a budeme vzývat zasněné nálady líných letních dnů.

NICHI MLEBOM

Rakouský producent Nichi pochází z předměstí Vídně, vyrůstal na farmě s ovcema a nyní tvoří v Brně. Výstřední lo-fi kytarovka začala jako pokojíčkové sólo, nyní však živě vystupují Nichi Mlebom jako čtyřčlenná kapela, v níž se potkávají členové brněnských sinks – Vendula Pukyšová s Antonínem Mikou a za bicími sedí Erik Hajtmánek.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

lo-fi, alternativa, indie pop, indie rock