Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Good Times Only | prazdniny

Klub:

Alterna

Datum:

24. 11. 2022 | 20:00

Teaser:

Text doplnění:

GOOD TIMES ONLY

Vítězové soutěže Startér a nejstylovější pražský boyband. S debutovou deskou Pěkný chvíle v roce 2020 dokázali, že jsou osobitou tuzemskou kapelou, která při tvorbě dbá na všechny aspekty. Od zvuku a vizuálů přes konceptuální videoklipy až po české texty plné generačních i osobních zpovědí.

Jejich nejnovější singl Z0NA100 charakterizuje přidrzlá produkce Lazer Vikinga a groovem nasáklým mix Tomáše Konůpky, kterého můžete znát z Android Asteroid, MYDY, Gruppo Salsiccia nebo 7krát3. 

PRAZDNINY

Teplý letní noci, samota prázdných pokojů, ale i radost z objevování neznámého. Prazdniny jsou tři kamarádi z Brna, kteří karanténní smutnění začali přetvářet do písniček o odloučení a dospívání, to celé zaobalené do zvuku oscilujícím mezi estetikou alternativního popu z pokojíčku a znovuobjevenou láskou k zasněným retro kytarám zasazeným do moderního kontextu. 

Na českou hudební scénu vstoupili dvěma videosingly 3am a slowlymoving a na podzim 2021 vydali debutové EP notes communication, jehož bedroom atmosféru se snaží dostat i do svých koncertů tak, aby se posluchač cítil jako doma. 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

indie pop, indie rock