Financováno z Fondů EHP 2014-2021

GHOST OF YOU + CHIEF BROMDEN + MARA JADE

Klub:

Kabinet MÚZ

Datum:

17. 02. 2022 | 0:00

Teaser:

Text doplnění:

Ghost of you

Po dlouhé době zahraje v Kabinetu jedna z nejzásadnějších kapel české nezávislé hudební scény. Hudba brněnských Ghost of You nastavuje zrcadlo špičkám soudobé světové indie scény. Fenomenální texty charismatického frontmana Toma Novohradského jsou podpořeny neuvěřitelně sehranou instrumentální sekcí. Ghosti si za dobu svojí existence stihli projet velkou část Evropy a vydat dvě kriticky ceněná alba, druhé z nichž jim pomáhali křtít Repetitor.
https://ghostofyou.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ghostofyouband

Chief Bromden

Šílenou energií sršící směska talentovaných muzikantů z celého Česka svou hudbu označuje jako noise-rock. Pravdou ale je, že najít adekvátní označení pro hudbu, kterou tato původně instrumentální, nyní zpěvem Štěpána Pařízka doplněná úderka, je nadlidský úkol. Jisté je pouze, že na jejich koncertech zřídkakdy nespadne všem brada údivem. Chief Bromden totiž umějí svými živelnými sety zhypnotizovat nejnáročnější z hudebních posluchačů. Na kontě kapely je skvělé studiové album Slunovrat a živák Chemko Live.
https://chiefbromden.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/sefikbromden/

Mara Jade

Instrumentální smršť z Rakovníka narušuje ticho, které okolo ní již nějakou dobu panovalo. Tato skupina neuvěřitelně nadaných, sehraných muzikantů nepotřebuje texty, aby předala zprávu. Bohatě jim k tomu stačí řemeslné schopnosti. Pochmurnými zvukovými krajinami provádí s lehkostí a nonšalantností ostříleného průvodce, který ale neztratil zájem o svou oblast. Ale dost slov, koncert bude mluvit sám za sebe.
https://marajade.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/marajadeband/

Typ eventu:

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr: