Financováno z Fondů EHP 2014-2021

FRONT LINE FEST V

Klub:

Melodka

Datum:

25. 02. 2023 | 19:00

Teaser:

Pátý ročník tradiční (nejen) death metalové sešlosti na brněnské Melodce je zpět!  Nebojíme se tvrdit, že letos půjde o doposud nejnašlapanější lineup a určitě se bude na co těšit!

Text doplnění:

Pátý ročník tradiční (nejen) death metalové sešlosti na brněnské Melodce je zpět!  Nebojíme se tvrdit, že letos půjde o doposud nejnašlapanější lineup a určitě se bude na co těšit!

Letos se ukážou:

TORTHARRY (death metal)
Legenda českého death metalu kterou není třeba dlouze představovat. Kapela s nespočtem odehraných koncertů a festivalů po celém světě působí na scéně už od roku 1991 a má za sebou například také tour s legendární Sepulturou. Mimo staré klasiky se určitě budeme moct těšit taky na pecky z nejnovější desky “Altars of Ignorance”.

https://www.facebook.com/tortharry
https://youtu.be/zZVaZ4JYtTo

GODLESS TRUTH (technical death metal)
Olomoučtí Godless Truth působí na scéně déle jak 25 let a v současnosti bezpochyby reprezentují špičku technického/progresivního death metalu u nás.
Těšit se můžeme na novinky z letos vydaného self-titled alba “Godless Truth” na kterém mimo jiné zahostoval například Rafael Trujilo (Obscura).

https://www.facebook.com/godlesstruth
https://youtu.be/b1rEu659mOw

VANGUARD (lehká barokní sypanice)
Po necelém půlroce po domácí zastávce během podzimní CZ/SK tour se na Melodce ukážeme znovu s dalšími doposud nehranými novinkami a pokud půjde vše podle plánu, máme pro vás v rámci akce taky jedno speciální překvapení. Více infa už brzy!

https://linktr.ee/v_a_n_g_u_a_r_d
https://youtu.be/AX4XNaw8d4o

CRIPPLED FINGERS (metal/thrash)
Mladá pražská parta, která v poslední době sklízí zaslouženou pozornost do vás nasází nekompromisní kombinaci thrash/HC a rozhodně zvedne ze židle svojí energickou show!
Příkladem budiž loňský singl “Bigger Than God” nebo Break the Line”!

https://www.facebook.com/CrippledFingers
https://youtu.be/sZCjtSOeWLM

TOGHETHER AS ONE (SK) (Death tribute)
Tuhle čtyřčlennou partu ze Slovenska jsme měli tu možnost poznat během hned několika našich koncertů v uplynulém roce. Tahle skvělá parta lidí a zároveň špičkoví muzikanti oživují to nejlepší z tvorby legendárních pionýrů žánru DEATH v té nejvyšší kvalitě, o které se budete sami moct brzy přesvědčit!

https://www.facebook.com/TogetherAsOneSK
https://youtu.be/s3ENJFuajPk

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

metal