Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Four In Blue minus One

Klub:

PONAVA

Datum:

05. 11. 2021 | 20:00

Teaser:

Kapelník seskupení, vynikající saxofonista Radek Zapadlo založil kapelu inspirován legendárními nahrávkami skvělého hráče na “hammondky” Jimmyho Smithe “Back At The Chicken Shack” a “Midnight Special”.
Obklopil se přitom neméně zkušenými hráči tak, aby obsazení kapely respektovalo původní nahrávky – Petr Tureček na bicí, Vladan Ronner na Hammondy, Vilém Spilka na kytaru a frontman Radek Zapadlo na tenor saxofon.

Text doplnění:

Kapelník seskupení Four in Blue, vynikající saxofonista Radek Zapadlo založil kapelu inspirován legendárními nahrávkami skvělého hráče na “hammondky” Jimmyho Smithe “Back At The Chicken Shack” a “Midnight Special”.

Obklopil se přitom neméně zkušenými hráči tak, aby obsazení kapely respektovalo původní nahrávky – Petr Tureček na bicí (v sestavě Four in Blue minus One bicí však nefigurují), Vladan Ronner na Hammondy, Vilém Spilka na kytaru a frontman Radek Zapadlo na tenor saxofon.
 

Repertoáru kapely dominuje zemité blues doplněné o skladby z vlastní tvorby. Kapela zaujme publikum bluesovou pravdivostí a přímým hudebním sdělením.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

dobrovolné Kč

Předprodej:

Žánr:

blues, jazz