Financováno z Fondů EHP 2014-2021

EXTINCTION OF MANKIND (UK), INSTINCT OF SURVIVAL (DE), CRIPPLED FOX (HU), FEAR OF EXTINCTION, REFORE

Klub:

SIBIŘ

Datum:

01. 10. 2022 | 18:00

Teaser:

Sibiř přináší špínu, prach a kov:

EXTINCTION OF MANKIND (UK)

crust metal punks

 

INSTINCT OF SURVIVAL (DE) 

stenchcore crust destrukce

instinctofsurvival.bandcamp.com

 

FEAR OF EXTINCTION (CZ) 

d-beat výtržníci z hlavního města

fearofextinction.bandcamp.com

 

CRIPPLED FOX (HU) 

trashmetal válec

crippledfox.bandcamp.com

 

REFORE (CZ)

refore.bandcamp.com

thrashová pila

 

Text doplnění:

Sibiř přináší špínu, prach a kov:

EXTINCTION OF MANKIND (UK)
Je na čase to trochu rozčísnout a oslavit! Máme tady několik výročí, sem s tím prvním. Extinction of Mankind hrají už třicet let a v Brně bude celkem ojedinělá šance je vidět na Sibiři. Představovat a okecávat to asi nemá moc smysl, a i kdyby u kapel nebyly žádný popisky, většina z vás ví moc dobře o co půjde. Takže se omezíme na to, že pozvedneme poháry za přítomnosti jedné z kapel, která je symbolem anglickýho crustu punku ve své nejlepší podobě. V sestavě se vystřídali nebo hrají nebo hráli lidi z legendárních UK crust punk kapel, desky, splitka s WARCOLLAPSE, PHOBIA, DISGUST, MISERY, DOOM, turné taktéž. Většina splitek a poslední LP “Storm Of Resentment”, stejně jako první “Baptised In Shit” patří k absolutní klasice (mimochodem nyní vyšla jeho reedice na Ruin Nation Records za spolupráce Steva, který se tu v Brně mihl dvakrát s CROSS STITCHED EYES – podobně bude vycházet/vychází splitko s MISERY skrze Fronteras a CAH records…). Takže, kde se rozkrojí pravý crust punk dortík v sobotu 1. 10.? To je doufám jasný!

 

INSTINCT OF SURVIVAL (DE) 
Jedeme dál. Trošku předčasně, ale komu by to vadilo? 25 let a přísný stenchcore na DIY základech z Hamburku v nejlepší škole AXEGRINDER a DEVIATED INSTINCT (a vlastně i dalších 80s UK crust/punk kapel). Brutálně energický náklad – tohle bude zabíjet! Splitka s GUIDED CRADLE a FATUM. Taktéž klasika. Internety píšou, že se jejich texty týkají nihilismu, smrti, alkoholu, zoufalství a sociálních problémů. Tak to by mohlo být. Na to se dá i pít, ale pařit určitě!
instinctofsurvival.bandcamp.com

 

FEAR OF EXTINCTION (CZ) 
Výtržníci z hlavního města patřící ke zlatému fondu d-beat punku v Čechách. Desky s MARCH OF THE HORDES, MAKABERT FYND a asi jde jen napsat, že byť jsme z Brna, se na návštěvu z Prahy velmi těšíme a čekáme, jak nás přibijou k zemi.
fearofextinction.bandcamp.com

CRIPPLED FOX (HU) 
Kšilty nahoru, SUICIDAL TENDENCIES a pořádnej moshpit od aktivní thrashmetalové budapešťské sebranky, co tě semele po prvních tónech!
crippledfox.bandcamp.com

REFORE (CZ)
Last but not least, to nejlepší z českého thrashcoru, kterej celou akci odpálí. To si nejde nechat ujít a přijít pozdě.
refore.bandcamp.com

Takže přijďte včas! Začínáme v sobotu 1. 10. na Sibiři přesně v 18.00!

Akce se koná v rámci první brněnské klubové noci a festivalu https://www.facebook.com/batchbrno . Pokud byste chtěli před sobotou páteční předkrm, stavte se třeba do Vegalité na polské legendy DEZERTER https://www.facebook.com/events/783837809627913 – v rámci festivalu si pak můžete koupit jeden levnější lístek na oba dva dny za 490 Kč na portálech https://goout.net/…/batch-brnenska-klubova-noc…/szsixyt/ a https://www.smsticket.cz/vstupenky/30606-batch-klubova-noc nebo na samotných akcích.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

HC, metal, punk