Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Catnapp (ARG)

Klub:

Fléda

Datum:

01. 10. 2022 | 0:00

Teaser:

Catnapp (Amparo Battaglia Lopez) kombinuje R&B, rap, breakbeat, pop, drum and bass a další žánry. Svojí hudbou vytváří intenzivní a nostalgickou atmosféru se silnými beaty. 

Text doplnění:

Catnapp (Amparo Battaglia Lopez) kombinuje R&B, rap, breakbeat, pop, drum and bass a další žánry. Svojí hudbou vytváří intenzivní a nostalgickou atmosféru se silnými beaty. Ve svých textech se zabývá láskou, nenávistí, hněvem, ale také strachem, temnotou a nočními můrami. Její hudba dokáže přecházet od nejjednoduššího 4/4 beatu až po experimentální sound se zvonivými pady a syntezátory, čímž tvoří jedinečný a originální zvuk. Catnapp nyní žije v Berlíně, ale pochází z Buenos Aires v Argentině. 
 

V roce 2017 založila label ‘NAPP Records’. V roce 2019 vydala na Monkeytown Records své první LP “BREAK”, které obsahovalo spolupráci s Modeselektor (“The Mover”) a sklidilo velký úspěch. Její EP “Fear” a “No Cover” vyšly v roce 2018 rovněž u Monkeytown Records. Vydala 7 EP, 5 LP, 3 alba remixů a 6 singlů, mnohokrát vystoupila na festivalech Berghain (Berlín), Boiler Room (Berlín), Fusion (Berlín), Melt (Berlín), SXSW (Austin), Sonar (Barcelona), Reeperbahnfestival (Hamburk a Peking) a mnoha dalších.

 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

breakbeat, drum and bass, elektronika, hip hop, pop, R&B, rap