Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Baestien + Láje + Lakka + Same River Twice

Klub:

VEGALITÉ

Datum:

16. 10. 2021 | 19:30

Teaser:

Aktuální špička temného CZ hardcore-punku. Melancholie, sny, zamyšlení.

Text doplnění:

BAESTIEN je kapela, kterou jsme v koncertním diáři měli pod poznámkou “must set up a show”.
Nebylo úplně lehké si je odchytit, protože vzdálenost Sokolov>Brno není úplně k smíchu, ale povedlo se.
Pánové vydávají na proslulém labelu Alerta Antifascista Records (official) a po poslechu jejich desek poznáte, proč tomu tak je. Sestava zkušených muzikantů zajistí skvěle zahrané ponuré post-metalové linky na crustovém papíře.

https://baestien.bandcamp.com/

 

Na Lakka ve Vegalité jsme si už dlouho brousili zuby. Jejich neocrust s výrazným ženským zpěvem zapadne k nám do tunelu jako prdel na hrnec. Temná atmosféra říznutá španělskou crustovou školou, nekompromisní bicí a líbivé kytarové linky – tohle je jazyk, kterým na nás tahle banda punkáčů promluví.

https://lakka.bandcamp.com/

 

Láje nejsou žádnými nováčky na CZ D.I.Y. scéně, ale prošli v poslední době i dosti slušnou transformací… Čekej neuhlazenej post-rock/hardcore.
“Z větvitého podhoubí jihlavského podzemí se zrodil tento zhudebněný příběh lidského souboje s přírodou a prozření mysli uprostřed temného lesa. Stáváme se tím, proti komu bojujeme, na území, kde je všechno dovoleno. Tím je les a náš smutek v kořenech stromů.”
Pohrobci kapel : Gattaca, Rapsöd, Disbeatless, E.R.C.P., Kolona, Křikzticha, atd…

http://laje.cz/music/

 

Same River Twice je brněnské trio se stálým hostem – zpěvačkou Jančou. Členové za sebou mají v minulosti i mnoho jiných kapel a projektů. Tahle banda je neslavná tím, že hraje jen velice zřídka, a proto si jejich porci emotivního hardcoru místy přecházejícího až ke crustu nenechejte ujít. Vánek vane od kapel jako Fall of Efrafa nebo Children of Fall.

https://samerivertwice.bandcamp.com/

 

Typ eventu:

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

HC, punk