Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Artsiders + special guest Kabinet – křest alba

Klub:

Metro Music Bar

Datum:

07. 12. 2022 | 20:00

Teaser:

Poctivé písničky, zahrané profi muzikanty, kteří se hudbou chtějí bavit. Jedná se o autorskou hudbu, kterou složil, aranžoval a produkoval Jáchym Bašek – baskytarista a vokalista kapely. Leader vokalista Olda Smysl prošel muzikály a kapelami, aby zakotvil tady, kde se cítí jako doma.

Text doplnění:

Křest debutového alba “Somewhere in Heaven”

Poctivé písničky, zahrané profi muzikanty, kteří se hudbou chtějí bavit. Jedná se o autorskou hudbu, kterou složil, aranžoval a produkoval Jáchym Bašek – baskytarista a vokalista kapely. Leader vokalista Olda Smysl prošel muzikály a kapelami, aby zakotvil tady, kde se cítí jako doma. Tomáš Makovský tvoří s Jáchymem dlouholetý rytmický tandem, který prostě šlape. Kytarista Tomáš Pecka patří do mladé generace muzikantů a přináší do skupiny svěží vítr z hor. Na postu klávesáka se střídají dva Jakubové – Doležal a Žídek. Který je lepší? Posuďte sami. Artsiders jsou filosofie, dobrá muzika a parta muzikantů, kteří spolu rádi hrají a mají radost, když jejich hraní baví lidi.

Pětičlenná art-rocková formace Kabinet je svým zvukem a důrazem na texty ojedinělým zjevem české rockové scény. Jejím leadrem je scénograf a výtvarník Petr Hloušek, hráč na baskytaru a autor části repertoáru.  S Richardem Lukesem (kytara) a Milanem Podroužkem (klávesy) je spoluautorem hudby a aranží, bubeníka Petra Hašu si možná někteří pamatují z kapely Mgr. Kelly. V roce 2016 přibyla do sestavy vokalistka Eva Ventrubová. 

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

funk, pop, rock