Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Aneta & The Soul Uncles

Klub:

Melodka

Datum:

24. 03. 2022 | 19:30

Teaser:

Kapela Aneta & The Soul Uncles je na české hudební scéně krátkou dobu, avšak dle těch, co ji zatím stihli vidět a slyšet na živo, působí jako zjevení – výbušná kombinace soulu, popu a funku, autorských písní a strhující muzikantské energie.

Text doplnění:

Kapela Aneta & The Soul Uncles je na české hudební scéně krátkou dobu, avšak dle těch, co ji zatím stihli vidět a slyšet na živo, působí jako zjevení – výbušná kombinace soulu, popu a funku, autorských písní a strhující muzikantské energie. V kapele se totiž sešli muzikanti, kteří rozhodně nováčky nejsou. Frontmanka a fenomenální soulová zpěvačka Aneta Galis Hollandrová má za sebou mimo jiné řadu let působení v kapele Prague Conspiracy a její doprovodní muzikanti – souloví strýčci – jsou a nebo byli k vidění na českých festivalových a klubových pódiích s kapelami Sto zvířat, Laura a Její tygří, Yoyo Band nebo s televizním Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Kapele Aneta & The Soul Uncles říkají „kapela za odměnu“ a hrají s ní hudbu, která je baví a naplňuje.
První větší studiový projekt, EP s názvem Can´t Adult, vydává kapela letos v únoru. Písničky z tohoto EP a mnoho dalších pak představí v sérii samostatných klubových koncertů, naplánovaných na letošní jaro.
Brněnská zastávka v klubu Melodka je naplánována na 24.3

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

160 Kč/ 200 Kč Kč

Předprodej:

Žánr:

rock