Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Alpha Strategy | Joy and Pleasure | Zhasni

Klub:

Alterna

Datum:

17. 02. 2023 | 20:00

Teaser:

Alpha Strategy přijedou se svou nekompromisní směsí post punku a noise rocku z Prahy. Doprovodí je mladá kytarová divočina Joy and Pleasure a olomoučtí experimentátoři Zhasni.

 

Text doplnění:

ALPHA STRATEGY

Původně kanadská kapela, která se svou nekompromisní směsí post punku a noise rocku zakotvila v Praze. Zvuková špinavost s extatickou performance frontmana Roryho Hincheyho je kombinace v našich luzích zřídka vídaná. Zbývá jen dodat, že Alpha Strategy nahrávali se Stevem Albinim a promotérské aktivity spřízněných Aww Man Radio & Bookings vytvářejí v Praze podhoubí toho nejzajímavějšího ze současné progresivní nezávislé scény.  

JOY AND PLEASURE

Tříčlenné post-punkové uskupení z Prahy. V jejich tvorbě lze najít cokoliv, od prvků blackmetalu až k dechovce (bez dechů). Krásná a prosluněná hudba přímo od srdíčka.

ZHASNI

Zhasni se rekrutovali z okruhu olomoucké SF crew, která představuje základnu jedinečné místní komunity. Pomalu se ustalují na trio, v němž kytara a bicí produkují noisový instrumentál s prvky shoegazu. Repetitivní minimalismus, občas zhuštěný do hlučných ploch, plyne v symbióze s intervencemi nového člena, zapůjčeného z pražského kolektivu Hothouse, který krom svého hlasu ovládá další zvukové a rytmické nástroje.

Typ eventu:

koncert

Cena lístku:

Předprodej:

Žánr:

alternativa, experimental, punk