Financováno z Fondů EHP 2014-2021

#zazivouhudbu

Zřejmě jste již zaznamenali existenci kampaně Za živou hudbu. Tuto kampaň organizuje Soundczech, kancelář pod IDU (Institut umění – divadelní ústav), příspěvkovou organizací MK ČR, která organizuje pracovní skupinu, jíž se účastníme.

Co pro tuto výzvu můžete udělat právě vy:

  1. uveřejnit tiskovou zprávu http://www.zazivouhudbu.cz/tiskova-zprava/ vč. odkazu na analýzu http://www.zazivouhudbu.cz/wp-content/uploads/2020/05/final-2-ANALY%CC%81ZA-DOPADU%CC%8A-COVID-19-200510.pdf na vašem webu!
  2. vyzvat k podpoře přes stránky www.zazivouhudbu.cz prostřednictvím sociálních sítí (Facebook, Instagram, Twitter a případné další; pokud možno opakovaně různým způsobem dle vašich standardů), newsletteru a jiných dostupných kanálů,
  3. označovat v příspěvcích fanpage a event @Za živou hudbu, iniciativu hashtagem #zazivouhudbu, nabídnout rámeček pro profilovou fotku bit.ly/Facebook_Rámeček,
  4. z této složky https://drive.google.com/drive/folders/1jFK3GEOSOgSjdG1ACwHReCp9cWX_yWsd  můžete čerpat grafiku (cover photo na FB, post na instagram a grafické prvky). Prosíme, abyste profily na vašich sociálních sítích opatřili páskami kampaně,
  5. vyzvat k podpoře s vámi spjaté hudebníky a s nimi spjaté profesionály, aby natočili krátké video vyjadřující potřebu hudby a vyzývající k podpoře do této složky, https://drive.google.com/drive/u/3/folders/142XIRn14EVpxjX_UgBF_vlQ9np66ZhNH, v níž jsou také instrukce – ideálně v návaznosti na váš příklad; a to na výšku, pokud využijí svého Instagramu a označí nás, NEBO na šířku, pokud upřednostní, abychom to vydali my prostřednictvím našeho Facebooku a doplnili grafiku kampaně,
  6. účast na události, co-hosting ke zvýšení zviditelnění celé akce-iniciativy

https://www.facebook.com/events/251454552891875/,

  1. máte možnosti volného výlepu u vás v klubu, organizaci či ve městě? volné sloty pro spoty v rádiích? volných bannerů na webech? dejte nám vědět, dodáme grafické podklady, zařídíme tisk, dodáme nahraný spot.

Vztah #zazivouhudbu a BACH

Slogan “Za živou hudbu” jsme vytvořili s Honzou Šmikmátorem a Jirkou Fábikem v návaznosti na připravovaný animovaný spot a web na podporu hudebních klubů. Okamžitě jsem zaregistroval web zazivouhudbu.cz na BACH, abych předešel její krádeži.

Následně tento slogan převzala za svůj IDU organizovaná skupina, která usiluje o založení platformy, která má sdružovat celý hudební trh. Rozjela se kampaň na podporu živé hudby organizovaná IDU.

Doména zazivouhudbu.cz je nadále majetkem BACH, ale obsah prezentovaný na této doméně je zcela samostatně spravován Alexandrem Smutným ve spolupráci s IDU.

Doménu jsem tedy pro tento projekt propůjčil dobrovolně, jelikož z naší vlastní kampaně, zaměřené na kluby, pro níž jsem doménu registroval, sešlo.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x