Financováno z Fondů EHP 2014-2021

Poznámky ze setkání BACH 9. 7. 2020

Přátelé, zasílám co nejstručněji výstupy ze včerejšího setkání. Pokud k tomu chcete cokoliv dodat, pište prosím do komentářů.

  • Shodli jsme se, že rozšiřovat možnost členství na nekluby-promotéry nebudeme.
  • Ohledně otázky možné kategorizace klubů a její návaznosti na dotace jsme nedospěli k žádnému závěru, je možné ji znovu otevřít v dalších kolech, uzná-li to někdo z nás za vhodné.

Já za sebe navrhuji: zkusme se ještě zamyslet nad nějakým racionálním způsobem rozdělení zbývajících krizových dotací, abychom ohledně toho zase neměli zlou krev a nenechali to jen na úřednicích OK.

  • Shodli jsme se, že bychom od září chtěli společný plakát s programem na náměstí. Vyvinu úsilí ve smyslu pronájmu míst pro společný program.

Za tímto účelem ovšem bude potřeba mít nějakou grafiku. Obávám se, že jsme dospěli do bodu, kdy nezbývá, než nechat si udělat logo BACH.

V minulosti jsem vytvářel (asi 4) loga se Štěpánem Hulcem, který se nám k tomuto účelu už i nabídl a bude ochoten udělat to za rozumnou cenu. Štěpán není nejvyšší špička korporátního designu, ale udělá nám určitě solidní práci…

  • Shodli jsme se, že by bylo vhodné mít zde nějakou (tříčlennou) radu BACH, ovšem nebyl nalezen třetí člen rady.

I toto by asi bylo vhodné dotáhnout do konce, ovšem nemusíme na to tlačit. Zatím všechny důležité kroky konzultujeme na ose Kalvoda-Kozumplík.

  • Shodli jsme se, že s tvorbou lepšího webu počkáme na to, zda dostaneme grant z těch Norských fondů, podle toho budeme dělat jen webovou vizitku anebo nějakou komplexnější webovou aplikaci.
  • Dohodli jsme se, že si zřídíme twitter, jdu na to.

Máme začít připravovat vizuální styl BACH, abychom mohli v září vyvěsit naše plakáty?
2 votes · 2 answers
HlasujVýsledky
×

U koho poptáme logo BACH? (v dalším kole si můžeme říct cenu)
0 votes · 0 answers
HlasujVýsledky
×

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x